شایعه صحبت همسر سید بشیر حسینی در فضای مجازی تکذیب شد

شایعه درباره همسر سید بشیر حسینی در فضای مجازی تکذیب شد

به تازگی در فضای مجازی صحبت هایی به نقل از همسر بشیر حسینی داور عصر جدید منتشر شده بود. شایعه ها مبتنی بر ناراحتی همسر بشیر حسینی از حضور وی در رسانه ملی و ارتباط با برخی از مجریان تلویزیون بود. همسر حسینی در یادداشتی اختصاصی برای باشگاه خبرنگاران جوان ضمن تکذیب این موضوع نوشته است: امروز یک خبر سراسر کذب و متوهمانه در فضای مجازی دیدم که کانالی مجهول‌الهویه از قول من و در رابطه با همسرم آقای سید بشیر حسینی دروغ‌پردازی و عقده‌گشائی کرده بود.

قلم‌های زهرآگین و قلب‌های بیمار و کینه‌های عمیق جبهه ضدفرهنگی، این‌بار حریم خانواده ما را هدف گرفته و در کمال وقاحت آشیانه امن و آرام ما را که به نور اهل‌بیت (علیهم‌السلام) و خدمت به خانواده شهدا (الحمدلله) منور است، هدف گرفته.‌

می‌فهمم که همسرم در برنامه زنده یک خطای زبانی داشته و از آن عذرخواهی کرده، اما این هجمه ناجوانمردانه و حمله به خیمه خانواده و بر هم زدن آرامش زن و فرزند، انتقام از سال‌ها تلاش همسرم در سنگر دانشگاه، رسانه و خدمت‌هایی است که هیچ‌وقت نمی‌خواهم رسانه‌ای شود و باید برای قبر و قیامتمان ذخیره شود. این خباثت‌ها و خیانت‌ها، نه تنها مانع حرکت مجدانه و مجاهدانه همسرم در مسیر اهداف فرهنگی انقلاب اسلامی نخواهد شد بلکه قدم مرا ثابت‌تر و قلب مرا در همراهی تا آرمان شهادت مستحکم‌تر خواهد کرد.

من و همسرم شکایت الهی خود را به درگاه خدا می‌بریم و شکایت حقوقی را علیه کانال مذکور و مجموعه‌هایی که اقدام به بازنشر آن خبر مطلقاً کذب کرده‌اند در اسرع وقت به مراجع قضایی تقدیم خواهیم کرد.

منبع : yjc.news

مطالب مرتبط

+ آرشیو مطالب