پیش بینی بورس فردا دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹ چگونه خواهد بود و چه میشود؟

معاملات امروز ۱۷ اسفند ۹۹ بازار سرمایه با موج افزایش تقاضا همراه بود و شاخص بازار روند صعودی را در طول معاملات امروز طی کرد.

پیش بینی بورس فردا دوشنبه ۱۸ اسفند ۹۹

محمد مهدی عشریه، کارشناس بازار سرمایه گفت: با توجه به نیاز بازار به نقدینگی روند نوسانی بازار طبیعی است و احتمالا ادامه‌دار است.

عشریه با توجه به بی‌اثر بودن سیگنال‌های جهانی به روند بازار گفت: افزایش و تا حدودی ثبات قیمت‌های جهانی و همچنین کاهش نسبی قیمت دلار در روزهای اخیر تاثیر چندانی در معاملات و رفتار سهامدران نداشته و بر اساس شرایط موجود، بازار فعلا به این سیگنال‌های جهانی واکنشی نشان نمی‌دهد.

این کارشناس بازار سرمایه به ارزندگی ذاتی برخی از نمادهای کوچک و بزرگ در بازار تاکید می‌کند و بر این عقیده است که با توجه به ارزندگی ذاتی بعضی از نمادها، بازار در بلندمدت عملکرد مثبتی را پیش‌رو دارد.

باقر خادمی، کارشناس بازار سرمایه هم در گفتگو با تجارت‌نیوز به فشار فروش در بازار در هفته‌های گذشته اشاره کرد و توضیح داد: بازار در روزهای گذشته قفل در صف فروش بود و روند فرسایشی را طی کرد. با توجه به روند معاملاتی امروز (۱۷ اسفند) احتمال دارد حمایت نسبی در روزهای آینده ادامه‌دار باشد. بنابراین انتظار می ‌رود فردا و روزهای آینده بازار با افزایش حجم معاملات همراه باشد و کم کم به تعادل برسد.

منبع : تجارت نیوز / منبع عکس : yjc.ir

مطالب مرتبط

+ آرشیو مطالب