زمان شروع و پخش خندوانه فصل جدید در سال ۹۹ کی هست؟

فصل جدید خندوانه سال ۹۹ کی پخش میشود؟

فصل جدید برنامه خندوانه ابتدا قرار بود نوروز ۹۹ روی آنتن برود، اما رامبد جوان جزو اولین و حتی معدود افرادی بود که با شروع کرونا و شیوع این ویروس واگیردار در سطحی گسترده، خیلی جدی و به صراحت از ساخت این برنامه انصراف داد.

در این یک سال که مشخص شد این ویروس بنای رفتن ندارد چند باری اعلام شد که «خندوانه» به تولید می ‌رسد که جدی ‌ترین آن بعد از محرم و صفر بود.

طی چند ماه اخیر رامبد جوان با فراخوان‌ هایی در صفحه اینستاگرام خود از حضور استندآپ کمدین‌ها برای فصل جدید برنامه دعوت کرد؛ و حالا فصل جدید «خندوانه» به روز‌های پخش نزدیک شده است. به تازگی ساخت دکور جدید این برنامه در برج میلاد به پایان رسیده و ضبط برنامه نیز از روز گذشته هفتم اسفندماه آغاز شده است.

فصل جدید خندوانه با رعایت پروتکل‌ ها

برنامه خندوانه در فصل جدید با رعایت پروتکل‌ ها و استفاده از ماسک ضبط می ‌شود و البته فاصله ‌گذاری اجتماعی هم در محل استقرار مهمانان و مدعوین رعایت می‌شود به گونه‌ای که استودیوی این برنامه به نسبت فصل‌های قبل کمترین تعداد حضار را در خود جای داده است و تقریباً حدود ۴۰ نفر در استودیو حاضر خواهند بود.

این فصل از برنامه خندوانه با ضبط چند قسمت، پخش خود را هم آغاز خواهد کرد و در روز‌های پایانی اسفندماه ۹۹ و قبل از نوروز ۱۴۰۰ روی آنتن خواهد رفت و قرار است تا بعد از ماه مبارک رمضان روی آنتن باشد.

منبع : خبرگزاری دانشجو – منبع عکس : yjc.ir

مطالب مرتبط

+ آرشیو مطالب