پیش بینی بورس فردا شنبه ۴ بهمن ۹۹ چگونه خواهد بود و چه میشود؟

پیش بینی بورس فردا شنبه ۴ بهمن ۹۹

کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بورس فردا گفت: روند تعادلی بورس ادامه دارد و به نظر می ‌رسد معاملات هفته آینده و فردا ۴ بهمن ۹۹ با روندی متعادل و با گرایشات مثبت پیش می ‌رود. همچنین باید شاخص کل در همین محدوده کف‌سازی کند تا روند صعودی پر قدرت شروع شود.

بورس برای ادامه روندی صعودی نیازمند چیست؟

همچنین محمدخبری ‌زاد، کارشناس بازار سرمایه ادامه روند صعودی بازار سهام را ملتزم ورود جریان پول به بازار سهام می ‌داند و می‌ گوید: صف ‌های خرید در دو روز پایانی معاملات هفته گذشته قدتمند نبودند و بورس برای ادامه روندی صعودی نیازمند ورود نقدینگی از سمت بازیگران بزرگ است.

از طرفی برخی از کارشناسان عقیده دارند بورس از محدوده فعلی تا پایان بهمن ماه حدود ۲۰ درصد رشد خواهد داشت و گزارشات ماهانه نیز به روند صعودی بازار سهام کمک خواهد کرد.

همچنین برخی از کارشناسان دلیل اصلی افت بازار سهام را پیش‌خور کردن احتمال ریزش دلار با روی کار آمدن بایدن می‌دانند و احتمال ریزش دلار از کانال ۲۰ هزار تومان را منطقی نمی‌دانند. همچنین تاثیر دوم روی کار آمدن بایدن یعنی تسهیل صادرات و واردات و روابط بانکی می‌تواند تاثیر مثبتی برای بازار سهام داشته باشد و حاشیه سود شرکت‌ها را افزایش دهد.

منبع : تجارت نیوز

مطالب مرتبط

+ آرشیو مطالب