وضعیت شروع معاملات بورس امروز ۷ دی ۹۹ چگونه بود؟

بورس امروز ۷ دی ۹۹ چگونه شروع شد؟

در آغاز معاملات امروز بازار بورس ۷ دی ۹۹ ، شاخص کل بورس باز هم شروعی منفی داشت و در ۲۰ دقیقه ابتدایی بازار افتی ۰.۵ درصدی را به ثبت رساند. این در حالی است که شاخص کل‌ هم ‌وزن همانند روزهای معاملاتی اخیر روندی صعودی را به ثبت رسانده است.

روند معاملات امروز ۷ دی ۹۹ در بورس

در دقایق ابتدایی معاملات امروز بورس روند معاملات به نحوی بوده که تقریبا صف فروش سنگینی در هیچ کدام از نمادها دیده نمی‌ شود ولی اکثر نمادهای شاخص ‌ساز در محدوده منفی در حال معامله هستند. ارزش معاملات در این مدت نیز بالغ بر یک هزار میلیارد تومان بوده که نسبت به معاملات اول وقت روز گذشته اندکی کمتر بوده است.

فولاد و خودرو تاثیرگذارترین نماد های منفی و فخاس، سخاس و خپارس تاثیرگذارترین نمادهای مثبت بر شاخص کل بورس هستند. این در حالی است که در گروه خودرویی، خپارس بر خلاف دیگر همتایان خود روندی مثبت داشته و با صف خرید همراه است. با این حال جو مثبتی که در یکی دو هفته گذشته در گروه دارویی وجود داشته، امروز در حال شکستن است و بسیاری از نمادهای گروه دارویی وارد محدوده منفی شده‌اند.

همچنین نماد شستا که اخیرا همواره در محدوده منفی معامله می‌شد در حال حاضر در محدوده مثبت تابلو در حال معامله است. باید دید آیا در ادامه معاملات امروز، سبزپوشی شستا روند معاملات دیگر سهام شاخص ‌ساز را مثبت می‌کند یا خیر.

منبع : تجارت نیوز

مطالب مرتبط

+ آرشیو مطالب