پیش بینی بورس فردا یکشنبه ۷ دی ۹۹ چگونه خواهد بود؟

بورس امروز ۶ دی ۹۹ چه شد؟

در جریان معاملات امروز بازار بورس ، شاخص کل با افتی بیش از ۱.۵ درصد به کار خود پایان داد و شاخص ‌سازان نیز با عملکرد نزولی از نمادهای کوچک عقب ماندند.

پیش بینی بورس فردا یکشنبه ۷ دی ۹۹

محمد مهدی عشریه، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با بورس فردا گفت : فعلا نمی ‌توان پیش ‌بینی کرد که بازار بورس فردا ۷ دی ۹۹ مثبت است یا منفی اما در نهایت تا حداکثر ۲ هفته آینده که کف شاخص کل مشخص شود نزولی یا صعودی بودن بازار سرمایه نیز مشخص می‌شود.

این کارشناس بازار سهام درباره شاخص هم‌ وزن که روند مثبتی را در پیش گرفته، گفت: در حال حاضر وضعیت شاخص هم‌وزن خوب است و این روند صعودی را نیز ادامه خواهد داد.

عشریه درباره بلا تکلیفی فعلی بازار سهام بیان کرد: بازار سرمایه درحال حاضر مشغول کف‌ سازی است که این اتفاق به نفع بازار است. درنهایت لیدری بازار از صنایعی مانند صنعت خودروسازی عوض می‌شود و تمایلات به سمت دیگر بازار می ‌رود.

این کارشناس درباره تاثیر کوچ سهامداران از شاخص‌ سازان به سمت نمادهای کوچک اما مثبت، گفت: بازار سهام تا پایان هفته عملکردی متعادل خواهد داشت و فکر می‌کنم بازار سهام نیازمند اصلاح بود و این اصلاح به نفع آینده بازار خواهد بود. این روند در نهایت باعث رشد بازار سرمایه تا پایان سال و سال آینده می‌شود.

منبع : تجارت نیوز

مطالب مرتبط

+ آرشیو مطالب