مرده ای که 20 ساعت پس از مرگش زنده شده است + فیلم - بامتن

مرده ای که 20 ساعت پس از مرگش زنده شده است + فیلم
28 مهر 1399

مرده ای که 20 ساعت پس از مرگش زنده شده است + فیلم

زنده شدن مرد هندی بعد از 20 ساعت

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی باشگاه خبرنگاران جوان، مرد هندوستانی‌ ای که خانواده او پس از مرگش، وی را در داخل فریزر شیشه ای نگهداری می ‌کردند زنده شد. خانواده «بالاسوبرامانیان کومار» پس از آنکه این مرد تحرک صورت و دست و پای خود را از دست داد به خیال اینکه او مُرده است وی را در داخل فریزر قرار دادند. این مرد ۷۴ ساله در حالی که حدود ۲۰ ساعت را در داخل این فریزر به سر می‌ برد زنده شد.

حتما ببینید!

زنده شدن دختر نوجوان یک ساعت بعد از مرگ

طبق معمول، یک فریزر برای نگهداری جسد این پیرمرد تا قبل از انجام مراسم تشییع و خاکسپاری ارسال شده بود. اما هنگامی که صبح روز بعد یکی از پرسنل شرکت اجاره فریزر در خانه متوفا حاضر شده بود متوجه تکان خوردن این مرد شد. ویدئویی که از لحظه حضور پلیس و مسئولان محلی در محل حادثه تهیه شده این مرد سالخورده را در حالی که در تابوت شیشه‌ای تکان می‌خورد نشان می‌دهد. در این ویدئو صدای یکی از افراد محلی شنیده می‌شود که می‌پرسد: «دست این مرد تکان می‌خورد چطور؟ یکی دیگر در پاسخ می‌گوید: «روح او هنوز از بدنش جدا نشده است.» این اتفاق روز دوشنبه در دهکده «کاندهامپاتی» واقع در ایالت تامیل نادو هند رخ داد.

در حالی که پلیس تحقیقات خود در این باره را آغاز کرده تحقیقات اولیه نشان می‌دهد که خانه متوفا قبل از قراردادن او در داخل فریزر شیشه‌ای از مرگ او کاملا مطمئن نشده بودند. به همین علت اکنون پرونده‌ای تحت عنوان «سهل انگاری در به خطر انداختن جان یک انسان» توسط پلیس تشکیل شده و قرار است پس از تکمیل به دادگاه ارسال شود.

منبع : yjc.ir

#:

اشتراکذاری : اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

مطالب مرتبط +آرشیو

پیشنهادی +آرشیو