وضعیت بورس فردا چهارشنبه ۲۳ مهر چگونه است + نظر کارشناس

بازار بورس امروز ۲۲ مهر چطور بود؟

تجارت ‌نیوز: امروز در میانه فعالیت بازار بورس ، رئیس جمهور اظهارات امید بخشی درباره بورس داشت. حسن روحانی اطمینان داد که برنامه عرضه سهام شرکت‏‌ های دولتی در بازار سرمایه بدون تردید ادامه خواهد یافت.

حتما ببینید!

بورس امروز ۲۲ مهر ۹۹ سه شنبه چه شد

همزمان با این سخنرانی حسن روحانی، روند بازار بورس کمی تغییر کرد که شاید این همزمانی چندان هم بی ‌ارتباط نباشند. در حالی که امروز شاخص بازار سهام روندی نزولی را در پیش گرفته بود اما در دقایق پایانی امروز شاخص کل بازار مثبت شد. از نگاه برخی از فعالان بازار، محتمل است که همین روند مثبت پایانی امروز بازار، در بازار فردا ادامه پیدا کند.

خبر مثبت برای بازار بورس

به جز سیگنال مثبت از سوی رئیس جمهور، خبر مهمی هم درباره رابطه ایران و عراق منتشر شد. بعد از رایزنی‌ های صورت گرفته در رابطه با حل و فصل مشکل پیش آمده در مرز ایران با اقلیم کردستان و توقف تانکرهای سوخت ایرانی، دو طرف به توافق رسیدند و تردد نزدیک به ۲۷۰۰ تانکر متوقف شده آغاز شده است.

علاوه بر این، صعودی بودن نرخ دلار صرافی ملی در امروز نیز می ‌تواند یکی دیگر از نشانه‌ های افزایش محتمل شاخص بازار سهام در فردا باشد.

وضعیت بورس فردا ۲۳ مهر چگونه است؟

آیا مثبت بسته شدن بازار سهام در امروز، اظهارات امید بخش بوررسی رئیس جمهور، توافق جدید تجاری ایران و عراق و در نهایت صعودی ماندن نرخ دلار می ‌تواند شاخص بورس فردا را صعودی کند؟ پاسخ خیلی از فعالان بازار سهام به این سوال آری است مگر اینکه نااطمینانی سیاسی یا اقتصادی جدید مانع این رشد شود.

منبع : تجارت نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

خلاصه بازی دیشب بارسلونا و یوونتوس لیگ قهرمانان اروپا 7 آبان 99
خلاصه بازی دیشب بارسلونا و یوونتوس لیگ قهرمانان اروپا ۷ آبان ۹۹