فال روز سه شنبه ۲۲ مهر ۹۹ امروز / فال روزانه حافظ و تولد

فال روزانه سه شنبه ۲۲ مهر ۹۹ حافظ و تولد

در این پست فال روزانه امروز سه شنبه ۲۲ مهر ۹۹ به همراه فال روزانه حافظ و فال روز تولد ۲۲ مهر رو می بینیم که امیدواریم استفاده کامل را از این فال روزانه ببرید.

حتما ببینید!

فال آنلاین حافظ رایگان به همراه تعبیر

فال روز تولد ۲۲ مهر

  • شما شخصی مسئولیت پذیر، با صداقت، با اراده، منطقی و مذهبی هستید. شما ویژگی های مثبت زیادی دارید اما گاهی لجباز، حسود و سلطه جو می شوید و اگر این صفات خود را تحت کنترل در نیاورید باعث خواهند شد که اطرافیانتان از شما فاصله بگیرند.

  • امسال برای حفظ سلامتی خود باید از هرگونه استرس و فشار روانی فاصله بگیرید. در اثر فشار کاری و بیش از حد کار کشیدن از خودتان ممکن است به سلامتی خود لطمه وارد کنید. اگر این وضعیت را کنترل کنید هیچ مشکل خاصی از لحاظ سلامتی نخواهید داشت. امسال شما از پول‌ هایی که دارید به بهترین شکل ممکن استفاده خواهید کرد و علاوه بر به دست آوردن سود بیشتر اعتبار و شهرت خود را نیز در محیط حرفه ای افزایش خواهید داد.

  • با این همه باید پیش از پذیرفتن هر معامله و بستن هر قراردادی تمام جوانب را به دقت در نظر بگیرید. سالی که در پیش رو دارید از لحاظ حرفه ای برای شما سال موفقیت و ثروت خواهد بود.

  • با رویکرد هدفمندی که نسبت به زندگی دارید خواهید توانست در زمینه ی کاری خود پیشرفت قابل توجهی داشته باشید. امسال برای شما پر از فعالیت، مشغله و به دنبال آنها موفقیت خواهد بود. امسال برای عاشق ها سال خیلی خوبی خواهد بود و روزهای خوشی را در کنار عشقشان خواهند گذراند. دی و بهمن بهترین ماه های سال خواهند بود.

طالع بینی روزانه برای متولدین مهر ماه

امروز شما مجبور هستید تمام مدت از خانواده و عزیزانتان حفاظت و حمایت کنید و این موضوع شرایط را کمی برایتان دشوار کرده است. حتی اگر این شرایطی که آزادی شما را محدود کرده‌اند باعث ناراحتی‌تان شده‌اند، بهتر است به جای این که دلتان به حال خودتان بسوزد با دیدی مثبت به این وضعیت نگاه کرده و از این که توانایی کمک و حمایت از عزیزانتان را دارید سپاسگزار و خوشحال باشید.

با کمی تلاش خواهید توانست وقتی را هم برای رسیدگی به کارهای شخصی خودتان نیز پیدا کنید. خوشبختانه بعد از ظهر امروز به راحتی می توانید دیگران را از سر خودتان باز کنید تا بتوانید در تنهایی‌تان به خودتان و مسائل عاطفی و معنوی خود بپردازید.

 

فال حافظ برای متولدین مهر ماه

شکفته شد گل حمرا و گشت بلبل مست      صلای سرخوشی ای صوفیان باده پرست

اساس توبه که در محکمی چو سنگ نمود     ببین که جام زجاجی چه طرفه‌اش بشکست

تعبیر شعر بالا

خود را با زرق و برق دنیوی مشغول کرده ای. اما بدان که همه ی اینها تمام شدنی است و در اشتباه هستی. اینقدر دم از پول نزن زیرا در چشم اهل ادب و معرفت بی ارزش می شوی، از این رو در راه کسب هنر و ادب هم به اندازه ی پول تلاش کن تا پیشرفتت بیشتر شده و در بین مردم محبوب تر شوی.

منبع : شما نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

درگیری لفظی قلعه نویی با سعید آقایی بازیکن پرسپولیس در بازی امروز
درگیری لفظی قلعه نویی با سعید آقایی بازیکن پرسپولیس در بازی امروز