پیش بینی بورس فردا یکشنبه ۲۰ مهر ۹۹ + نظر کارشناس بازار بورس

بورس امروز ۱۹ مهر ۹۹ چه شد؟

با شروع معاملات این هفته بازار بورس شاخص کل تحث تاثیر عرضه در نماد های ارز محور ۵ هزار واحد افت داشت اما با ادامه معاملات شاخص کل با هزار واحد رشد به کار خود پایان داد.

حتما بخوانید!

وسپهر چرا متوقف شد؟

به گزارش تجارت ‌نیوز، همانطور که پیش ‌بینی می ‌شد بورس هفته گذشته با تعادل به پایان رسید و سهم‌ های کوچک بیشترین سود را کسب کردند.

پیش بینی بورس فردا یکشنبه ۲۰ مهر ۹۹ چگونه است؟

مهدی رضایتی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بورس فردا گفت: فعلا بازار در حالت تعادلی و کمی رو به مثبت قرار دارد و به نظر می ‌رسد روند رشد سهم‌ های کوچک ادامه‌ دار خواهد بود. تعادل رو به بالا در بازار سهام به دلیل رشد قیمت دلار است. اگر قیمت دلار افت کند احتمالا بازار سهام نیز افت خواهد کرد. بازار تا انتخابات آمریکا به دلیل عدم اطمینان به قیمت دلار نوسانی است اما بعد از انتخابات و شانس بیشتر پیروزی بایدن، روند تعادلی خواهد داشت.

افزایش نرخ سود بانکی چه تاثیری بر بورس دارد؟

او در رابطه با افزایش نرخ سود بانکی گفت: این کار برای بازار سهام تبعات منفی دارد اما به نظرم افزایش نرخ سود بانکی پیشنهاد بدی نیست اما به بعد از انتخابات آمریکا موکول می ‌شود.

حتما بخوانید!

زمان عرضه اولیه ستاره خلیج فارس در بورس

اما آیا خبر تحریم‌ های بانکی جدید می ‌تواند اثری بر بازار سرمایه بگذارد؟ به گفته رضایتی اخبار جدید تحریم ‌ها اثری بر بازار ندارد چراکه این اخبار تکراری است و پیش از این هم بانک ‌های ما تحریم بوده‌اند. به همین دلیل بازار سرمایه واکنشی به این خبر نشان نداده است.

منبع : تجارت نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

پیش بینی بورس فردا دوشنبه 21 مهر / آیا اصلاح بورس تمام شده
پیش بینی بورس فردا دوشنبه ۲۱ مهر / آیا اصلاح بورس تمام شده

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *