عرضه اولیه جدید کی میاد + لیست عرضه اولیه در صف بازار بورس

عرضه اولیه جدید کی میاد؟

شرکت صنایع چوب خزر کاسپین یا پالایشگاه ستاره خلیج فارس یا شرکت صنایع غذایی کورش یا شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس؛ کدام یک ممکن است زودتر به عرضه اولیه در بازار بورس برسند؟

حتما بخوانید

زمان عرضه اولیه ستاره خلیج فارس در بورس

نماد چخزر در بازار دوم فرابورس درج نماد شد

به گزارش تجارت نیوز، در هفته اخیر شرکت صنایع چوب خزر کاسپین با نماد چخزر به عنوان یکی از شرکت‌ های زیرمجموعه شستا از روز گذشته، ۱۶ مهر ماه ۹۹ در بازار دوم فرابورس درج نماد شد تا در نوبت عرضه اولیه‌ های جدید بازار سهام قرار بگیرد.

عرضه اولیه‌ شرکت پالایشگاه ستاره خلیج فارس

همچنین اعلام شد شرکت پالایشگاه ستاره خلیج فارس که یکی از بزرگ ‌ترین پالایشگاه‌ های ایران است، قرار شده در ۴۵ روز آینده در بازار عرضه شود و این موضوع باعث شده تا برخی از فعالان بازار این اتفاق را سیگنالی برای آینده مثبت بازار بدانند.

علاوه بر این، علی ابراهیمی، مدیر دپارتمان بازار سرمایه گروه صنعتی گلرنگ گفته است: تمامی موارد برای عرضه اولیه غکورش فراهم است و منتظر موافقت شرکت بورس تهران هستیم.

از سوی دیگر، شرکت فرآوری معدنی اپال کانی پارس از زیرمجموعه‌های غیرمستقیم بانک پارسیان با پذیرش و درج نماد اپال در صف عرضه اولیه و ورود به بازار سهام قرار گرفت.

این اخبار درحالیست که پیش از این نیز تجارت ‌نیوز لیستی از عرضه اولیه‌ های در انتظار را منتشر کرده بود.

عرضه‌ اولیه ‌های احتمالی پاییز امسال

استقلال و پرسپولیس، پتروشیمی‌های الوند و بوعلی، شرکت پالایشی ستاره خلیج فارس، شرکت حمل و نقل ریلی رجا، پتروشیمی اروند، شرکت تامین‌سرمایه تمدن، شرکت صنایع غذایی کورش، شرکت اوپال پارسیان سنگان، شرکت چوب خرز کاسپین، فروشگاه شهروند و روزنامه همشهری از مهمترین عرضه‌ اولیه‌های احتمالی پاییز امسال خواهند بود.

طبق آخرین اخبار به نظر می ‌رسد از میان این لیست عرضه اولیه غکورش از همه نزدیکتر باشد.

منبع : تجارت نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

گلهای بارسلونا به یوونتوس در بازی دیشب لیگ قهرمانان اروپا 7 ابان
گلهای بارسلونا به یوونتوس در بازی دیشب لیگ قهرمانان اروپا ۷ ابان