پیش بینی بورس فردا شنبه ۱۹ مهر ۹۹ + آیا بازار به تعادل رسیده

بازار بورس هفته دوم مهر ماه چطور بود؟

در دو روز پایانی معاملات بازار بورس هفته گذشته تقاضا در بازار سهام زیاد شد و کلیت بازار تاثیرپذیر از صف‌های خرید رشد کرد و به تعادل رسید.

حتما بخوانید

عرضه اولیه جدید کی میاد؟

واکنش بازار سهام به اخبار منفی

عباس ‌علی حقانی ‌نسب، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت ‌نیوز بیان کرد: واکنش بازار سهام ما به دلیل مختصات توده ‌واری به اخبار منفی از جمله افزایش نرخ سود بانکی و تحریم‌ های جدید آمریکا زیاد است و این موضوع باعث ایجاد جو هیجانی در بازار سهام و ریزش شاخص کل می ‌شود. اما به نظر می‌ رسد بازار به تعادلی نسبی رسیده و این اخبار حتی اگر تاثیر منفی داشته باشند این تاثیر مقطعی است و بازار دوباره روند صعودی خواهد داشت.

بازار بورس هفته سوم مهرماه ۹۹ چه خواهد شد؟

او در رابطه با روند بورس در هفته آینده گفت: احتمالا با شروع معاملات در روز شنبه ۱۹ مهر ۹۹، بازار بورس در روزهای ابتدایی هفته روند نزولی داشته باشد اما در روز های میانی هفته معاملات بازار سهام روند صعودی خود را آغاز می ‌کند و بازدهی بازار مثبت خواهد بود.

حتما بخوانید

زمان عرضه اولیه ستاره خلیج فارس در بورس

تحریم ‌های جدید بانکی آمریکا

این کارشناس در رابطه با تحریم ‌های جدید بانکی آمریکا گفت: قبل از این نیز سیستم بانکی ما ارتباط چندانی با بازار بین‌ المللی نداشت و به نظر می ‌رسد این تحریم‌ ها تاثیر چندانی به غیر از جو هیجانی در بازار سهام نخواهد داشت.

منبع : تجارت نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

سرقت گردنبند علی دایی در خیابان آصف زعفرانیه تهران + فیلم
سرقت گردنبند علی دایی در خیابان آصف زعفرانیه تهران + فیلم