بازار بورس فردا شنبه ۱۲ مهر چه میشود / آیا فشار عرضه کم میشود

روند نزولی بورس در هفته اخیر

به گزارش تجارت ‌نیوز، روند نزولی بورس در هفته اخیر باعث گسترش بی ‌اعتمادی در میان سهامداران حقیقی شد و تصمیمات حاشیه ‌ساز مانند ممنوعیت نوسان ‌گیری نیز نقش کم‌ رنگی در این روند نزولی نداشتند.

بورس فردا شنبه ۱۲ مهر چگونه خواهد بود؟

حمید اسدی، کارشناس بازار سرمایه در رابطه با روند بازار فردا به تجارت ‌نیوز گفت: به نظر می‌رسد فشار عرضه در بازار تا حدی تخلیه شده است و فردا مانند هفته گذشته از سمت عرضه فشاری به بازار نخواهیم داشت، اما یکی از دلایل صف ‌نشینی و افت شاخص کل بازار ممنوعیت نوسان‌ گیری روزانه بود که باعث خروج سرمایه از بازار سهام شد.

او در رابطه با حمایت از بازار گفت: بازار هفته گذشته نیز از طرف حقیقی‌ها به تعادل رسید و حقوقی نقش چندانی نداشت و به نظرم حقوقی‌ها باید از بازار خارج شوند زیرا ضرری که بازار وارد می‌کنند در طولانی مدت بیشتر از سود آنها است و از این به بعد حقوقی‌ها به درد بازار نمی‌خورد.

حمایت از بازار سهام

او در رابطه با حمایت از بازار سهام گفت: حمایت حقوقی‌ها از بازار سهام فقط به نفع خودشان است و فعلا فکر نمی‌کنم اصلا پولی برای حمایت درست از بازار داشته باشند. اما منابع صندوق توسعه نیز فعلا به بازار تزریق نمی‌شود زیرا این منابع به صورت ارزی است و در حال حاضر قیمت دلار در حال حاضر روندی صعودی دارد و فکر نمی‌کنم این منابع به این زودی‌ها به بازار تزریق شود و اگر هم شود به صورت مقطعی خواهد بود.

روند بازار فردا ۱۲ مهر چگونه است؟

او در پایان گفت: روند بازار فردا روندی خنثی است اما از اواسط هفته به دلیل حضور بازیگردان‌ها در بازار سهام احتمالا روند بهتری را شاهد خواهیم بود.

منبع : تجارت نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

گلهای بارسلونا به یوونتوس در بازی دیشب لیگ قهرمانان اروپا 7 ابان
گلهای بارسلونا به یوونتوس در بازی دیشب لیگ قهرمانان اروپا ۷ ابان