پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۹ مهر ۹۹ + آیا بازار به تعادل می رسد؟

امروز ۸ مهر ۹۹ بازار بورس چه شد؟

در پایان معاملات امروز بازار بورس شاخص کل به دلیل فشار عرضه با افت ۱٫۵ درصدی از محدوده حمایتی یک میلیون و ۵۰۰ هزار واحد نیز نزول کرد.

حتما ببینید!

آیا سود سهام داران بورس حلال است یا حرام؟

جو هیجانی بازار امروز با شروع حمایت‌ حقوقی ها

به گزارش تجارت ‌نیوز، جو هیجانی بازار امروز با شروع حمایت‌ حقوقی‌ها کمی بهبود پیدا کرد و خود سهامداران حقیقی هم امروز در خرید سهم‌های بنیادین مشارکت داشتند.

چه زمانی پول های خارج شده به بازار بر می گردد؟

مهشید داداش ‌زاده، کارشناس بازار سرمایه درگفتگو با تجارت ‌نیوز بیان کرد: پول‌های خارج شده و سهم‌های در صف فروش فقط زمانی به بازار سهام بازمی‌گردند که بازیگردان‌های هر سهم شروع به خرید و حمایت از سهم کنند.

جو هیجانی بورس امروز آرام گرفت

جو هیجانی امروز بعد از حمایت شدن بازار از سوی حقوقی‌ها آرام گرفت و شروع به خرید در کف قیمتی کرد، در برخی نمادها مانند کاوه نیز حقوقی فروش می‌کرد و حقیقی سهام را می‌خریدند.

پیش بینی بورس فردا چهارشنبه ۹ مهر ۹۹

این کارشناس در رابطه با بازار فردا و آینده گفت: در آینده نزدیک گزارش‌های شش ماهه می‌تواند تاثیر خوبی بر بازار سهام داشته باشد، اما بازار سهام باید کف قیمتی خودش را پیدا کند و از آنها شروع به رشد کند. به نظر می‌رسد بازار فردا با بازیگردانی شرکت‌ها از لحاظ عرضه و تقاضا بازاری متعادل خواهد بود.

وی در پایان گفت: حمایت از بازار صرفا نباید از سهم‌های شاخص‌ساز و بزرگ باشد، بلکه باید از شرکت‌های کوچک نیز حمایت شود تا کلیت بازار متعادل مثبت باشد.

منبع : تجارت نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

پیش بینی بورس امروز ۱۲ شهریور ۹۹ / بازار سرمایه امروز چگونه است؟
پیش بینی بورس امروز ۱۲ شهریور ۹۹ / بازار سرمایه امروز چگونه است؟