تاریخ معرفی به همراه قیمت آیفون ۱۲ - iPhone 12 5G اپل - بامتن
تاریخ معرفی به همراه قیمت آیفون ۱۲ – iPhone 12 5G اپل

تاریخ معرفی به همراه قیمت آیفون ۱۲ – iPhone 12 5G اپل

معرفی خانواده آیفون iPhone 12 اپل

مدتی است که شایعات مختلفی درباره نسل بعدی گوشی‌های آیفون در فضای مجازی منتشر می‌شود و این شایعات از زمان معرفی اپل واچ و تبلت جدید شرکت اپل، افزایش یافته است. در حال حاضر تمامی طرفداران محصولات اپل در انتظار معرفی خانواده آیفون ۱۲ هستند و به تازگی اطلاعاتی درباره این نسل از گوشی‌های اپل و همچنین زمان معرفی آن‌ها اطلاعاتی در فضای مجازی منتشر شده است.

برنامه ریزی اپل برای برگزاری مراسم معرفی iPhone 12 5G

در ماه آگوست بود که اخباری مبنی بر برنامه ریزی اپل برای برگزاری مراسم معرفی iPhone 12 5G در ۱۳ اکتبر در فضای مجازی منتشر شد و با اخبار جدید منتشر شده درباره مراسم این شرکت ظاهرا اپل قصد دارد به طور رسمی مراسم خود را در همین تاریخ برگزار کند.

امسال مراسم اپل به صورت آنلاین برگزار می شود

شرکت اپل معمولا بین ۱۰ تا ۱۲ روز مانده تا زمان برگزاری مراسم خود به خبرنگاران اطلاع می‌داد تا خود را به محل برگزاری مراسم برسانند، اما از آنجایی که امسال مراسم شرکت اپل به صورت آنلاین برگزار می‌‎شود احتمالا اپل تاریخی برای معرفی محصولات جدید خود اعلام نخواهد کرد.

استفاده از شبکه 5G در آیفون 12

طبق اعلام یکی از منابع آگاه اولین محموله از آیفون ۱۲ در ۵ اکتبر از کارخانه اپل خارج خواهد شد و همین موضوع احتمال برگزاری مراسم اپل را افزایش می‌دهد. بر اساس اطلاعات موجود از این گوشی اپل از شبکه 5G در آن استفاده خواهد کرد و پردازنده استفاده شده در آن نیز A14 Bionic است.

iPhone 12 mini

اپل قصد دارد به خانواده iPhone 12 یک عضو جدید به نام iPhone 12 mini اضافه کند که از لحاظ اندازه حدود نیم اینچ از مدل‌های معمولی آیفون ۱۲ کوچک‌تر است. دوربین گوشی iPhone 12 از همان ترکیب آیفون ۱۱ بهره می‌برد، اما این بار لنز چهارمی با عنوان LiDAR Scanner به آن اضافه شده است.

مدل معمولی گوشی آیفون ۱۲ و مدل پرو

مدل معمولی گوشی آیفون ۱۲ به همراه ۴ گیگابایت رم و حافظه داخلی ۶۴ گیگابایتی عرضه می‌شود. گفتنی است؛ مدل پرو این گوشی از ۶ گیگابایت رم و با حافظه ۱۲۸ گیگابایتی وارد بازار خواهد شد.

قیمت مدل های مختلف گوشی iPhone 12

  • Apple iPhone 12 Mini – $649-699

  • Apple iPhone 12 – $749-799

  • Apple iPhone 12 Pro – $999-1,049

  • Apple iPhone 12 Pro Max – $1,099-1,149

منبع : yjc.ir

#:

اشتراکذاری : اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

مطالب مرتبط +آرشیو

پیشنهادی +آرشیو