پیش بینی بورس فردا شنبه ۵ مهر ۹۹ / آیا بازار مثبت میشود

بازار بورس فردا شنبه ۵ مهر چه میشود؟

در این مورد حمید اسدی، کارشناس بازار سرمایه به تجارت‌نیوز گفت: بازار سهام احتمالا فردا تقریبا مثبت و رو به بالاست.

حتما بخوانید

بازار سرمایه این هفته چه روندی دارد؟

این کارشناس بازار سرمایه در مورد روند بازار سرمایه در هفته پیش رو نیز بیان کرد: بازار سهام در هفته پیش رو به چند عامل بستگی دارند. اولین عامل، تعیین تکلیف پالایشی یکم است. اگر پالایشی یکم جمع شود برای بازار بسیار خوب است. مردم هم خیالشان راحت می‌شود که این پرونده بسته شده است و سراغ خرید سهم‌های دیگر بازار می‌روند.

اصلاح قیمت دلار چه تاثیری بر بورس دارد؟

او در ادامه دومین عامل تاثیرگذار بر بازار سهام هفته آینده را امکان اصلاح قیمت دلار دانست و گفت: با توجه به تحلیل‌های تکنیکالی که از قیمت دلار وجود دارد، احتمال دارد دلار در حد بسیار کمی اصلاح داشته باشد. این موضوع روی بازار تأثیر دارد و امکان تغییر سرمایه‌گذاری به سمت بازار سرمایه را بیشتر می‌کند.

آیا این هفته بازار متعادل است؟

این کارشناس بازار سرمایه گفت: از آنجایی که روز چهارشنبه بازار متعادلی را شاهد بودیم، به نظرم این هفته نیز بازار متعادل است. بازار اصلاح سنگین ندارد اما سود بالایی هم ندارد.

او ادامه داد: هفته آینده دو یا سه روز مثبت است و دو روز را نیز منفی می‌گذراند.

اسدی شروع بازار در ابتدای هفته را مهم دانست و گفت: نکته مهم این است که اگر بازار شنبه  و یکشنبه را پرقدرت و با حجم معاملات بالا شروع کند، احتمالا بازار در هفته کاملا مثبت است.

پیش ‌بینی بورس در مهرماه ۹۹

او در پایان از پیش‌بینی بورس برای مهرماه گفت: اواسط مهرماه به بعد بازار روند صعودی خود را شروع می‌کند. به احتمال بسیار زیاد پانزدهم تا بیستم مهر روند صعودی سهام شروع می‌شود.

منبع : تجارت نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

خلاصه بازی امشب بارسلونا و رئال مادرید ال کلاسیکو اسپانیا - لالیگا
خلاصه بازی امشب بارسلونا و رئال مادرید ال کلاسیکو اسپانیا – لالیگا