زمان بازی استقلال و الاهلی عربستان در آسیا ۲۰۲۰ ساعت چند است

ساعت بازی استقلال و الاهلی عربستان

در هفته پایانی مرحله گروهی رقابت‌ های لیگ قهرمانان آسیا ۲۰۲۰ ، روز چهارشنبه ۲ مهر ۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ تیم‌ های فوتبال استقلال و الاهلی عربستان به مصاف هم می روند.

حتما ببینید!

بازی مقابل الاهلی یک بازی سرنوشت ساز است

تیم فوتبال استقلال در یک بازی حیاتی و سرنوشت ساز باید مقابل الاهلی قرار بگیرد. باخت یا تساوی در این دیدار به معنای حذف آبی پوشان پایتخت از لیگ قهرمانان خواهد بود.

تیم استقلال در چه صورتی به مرحله بعد می رود؟

شاگردان نامجومطلق پس از تساوی برابر الشرطه در بازی قبل، محکوم به پیروزی برابر الاهلی هستند. درصورت پیروزی یک بر صفر، آمار تفاضل و گل زده و خورده استقلال و الشرطه برابر خواهد شد. با این حال با توجه به یک اخراجی که تیم الشرطه برابر الاهلی عربستان داشت، نماینده ایران در صورتی که در بازی آخر اخراجی ندهد می‌تواند به مرحله بعد راه یابد.

وضعیت استقلال و الاهلی

استقلال در ۳ بازی اخیر خود، یک شکست و ۲ تساوی داشته در حالی که حاصل کار الاهلی ۲ پیروزی و یک شکست بوده است. الاهلی در بازی قبل برابر الشرطه از بازیکنان ذخیره خود استفاده کرد و یک برد را به حریف عراقی هدیه داد. با توجه به پاداشی که AFC بابت هر پیروزی به تیم‌ها می‌دهد، بعید است الاهلی در این دیدار هم از نفرات ذخیره خود استفاده کند.

علی کریمی هافبک موثر استقلال که دیر به تمرینات این تیم در دوحه اضافه شد، می‌تواند از ابتدا مقابل الاهلی بازی کند. از طرفی شاید نامجومطلق ریسک کند و ارسلان مطهری را کنار دیاباته و قایدی به زمین بفرستد. وریا غفوری کاپیتان استقلال در تمرین اخیر دچار آسیب دیدگی شده و شاید نتواند آبی‌ها را در این بازی مهم همراهی کند.

وضعیت الاهلی در لیگ عربستان

الاهلی در لیگ عربستان فراز و نشیب زیادی داشته است. آن‌ها طی ۵ دیدار آخر خود، ۲ پیروزی و ۲ شکست را تجربه کردند. نقطه قوت الاهلی خط حمله این تیم است که موفق شده در ۷ بازی آخر، حداقل یک گل را وارد دروازه حریفان کند.

بازی رفت ۲ تیم، به سود الاهلی به پایان رسید. تیم عربستانی با نتیجه ۲ بر یک استقلال را شکست داد. این پیروزی در شرایطی به دست آمد که گل سالم ارسلان مطهری در دقایق پایانی، توسط کمک داور آفساید اعلام شد.

وضعیت استقلال در جدول گروه اول آسیا

در جدول این گروه الاهلی عربستان با ۶ امتیاز در صدر جدول قرار دارد. الشرطه و استقلال به ترتیب با ۵ و ۲ امتیاز، رتبه‌های بعدی را به خود اختصاص داده اند.

منبع : yjc.ir

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

گل اول ارسلان مطهری بازیکن استقلال به الشرطه عراق امشب
گل اول ارسلان مطهری بازیکن استقلال به الشرطه عراق امشب