نشست خبری پرسپولیس پس از بازی با التعاون در لیگ قهرمانان

نشست خبری یحیی گل محمدی سرمربی پرسپولیس

یحیی گل محمدی سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس در نشست خبری پس از بازی با التعاون عربستان اظهار داشت: بازی خیلی سختی بود، زیرا آن هماهنگی که باید در تیم باشد به وجود نیامده است. نیاز به زمان بیشتری داشتیم.

حتما ببینید!

او افزود: با توجه به تغییرات پرسپولیس کارمان در زمینه ایجاد هماهنگی و بازی تدارکاتی سخت شده بود. فکر می‌کنم بازی به بازی بهتر می‌شویم.

یحیی گل محمدی : بازی را خوب شروع کردیم

سرمربی پرسپولیس تصریح کرد: بازی را خوب شروع کردیم، اما در ادامه حریف بهتر شد و حتی می‌توانست به ما گل هم بزند. فکر می‌کنم بازیکنانم در نیمه دوم از لحاظ بدنی و روانی شرایط بهتری داشتند. ۴۵ دقیقه نیمه دوم خیلی برای ما خوب بود و هیچ موقعیتی به حریف ندادیم. بازی یک طرفه‌ای انجام دادیم و توانستیم از موقعیت‌های خود به خوبی استفاده کنیم.

خدا را شکر که در این بازی مهم برنده ‌شدیم

گل محمدی ادامه داد: خدا را شکر این بازی مهم که باید در آن برنده می‌شدیم و آن را با پیروزی به پایان رساندیم. دوباره باید با التعاون بازی کنیم که می‌دانیم همچنان صدرنشین جدول است و ما کار سختی پیش رو داریم. امیدواریم پرسپولیس بازی به بازی بهتر شود.

جدایی علی علیپور و مهدی ترابی

او درباره جدایی علی علیپور و مهدی ترابی از پرسپولیس گفت: ترابی، بیرانوند، علیپور، نادری و شیری بازیکنانی بودند که برای ما بازی می‌کردند و دوست داشتیم با ما باشند، اما ترابی و علیپور دوست داشتن لژیونر شوند.

سرمربی پرسپولیس افزود: به آن‌ها تبریک می‌گویم. بازیکنان جدید هم نیاز به هماهنگی بیشتری دارند. عملکرد امروز آن‌ها نسبتا خوب بود.

گل محمدی : از بچه های تیم تشکر میکنم

گل محمدی خاطرنشان کرد: از بچه‌های تیم تشکر می‌کنم. هدیه ارزشمندی بود که بازیکنان به هواداران دادند.

او درباره عملکرد حامد لک گفت: بازی سختی برای او بود. عملکرد حامد در نیمه اول عالی بود و دو عکس العمل خوب داشت که ما را در بازی نگه داشت. باید بیشتر تمرین و تمرکز کند، زیرا کارش تازه شروع شده و با تمرینات مداوم می‌تواند بهتر باشد.

منبع : yjc.ir

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

آیا رونالدو به بازی بارسلونا میرسد + بازی در لیگ قهرمانان اروپا
آیا رونالدو به بازی بارسلونا میرسد + بازی در لیگ قهرمانان اروپا