بازی سپاهان و النصر عربستان امشب لیگ قهرمانان آسیا ۲۵ شهریور

بازی سپاهان النصر امشب سه شنبه ۲۵ شهریور

تیم فوتبال سپاهان باید در هفته سوم لیگ قهرمانان آسیا به میدان برود. سپاهان ایران که در گروه بسیار سختی قرار دارد، با ۳ امتیاز در رده سوم جدول قرار دارد. السد قطر و النصر عربستان هم با ۴ امتیاز در صدر جدول قرار دارند. در صورت شکست در این مسابقه کار سپاهان برای صعود سخت می‌شود، زیرا السد هم از شانس زیادی برای کسب پیروزی برابر العین برخوردار است.

سرمربی جدید سپاهان محرم نویدکیا

سپاهان در این دیدار محرم نویدکیا اسطوره این باشگاه را روی نیمکت خود خواهد دید. نویدکیا جانشین امیر قلعه نویی در سپاهان شده و همه منتظر هستند تا عملکرد او را به عنوان مربی ببینند.

وضعیت سپاهان در فصل نقل و انتقالات

سپاهان در فصل نقل و انتقالات سعید آقایی، علی قربانی، ولادمیر کومان و محمد ایرانپوریان را به تیم‌های دیگر واگذار کرد. آن‌ها در عوض ۲ بازیکن جدید به خدمت گرفتند. نژادمهدی و دانیال اسماعیلی فر به این تیم منتقل شدند. ضمن اینکه “ساکت ” بار دیگر به عنوان مدیرعامل این باشگاه انتخاب شد تا سپاهان را به روز‌های اوج برگرداند.

سپاهان و النصر در لیگ ایران و عربستان

سپاهان در لیگ نوزدهم فوتبال ایران با ۴۹ امتیاز در مکان پنجم قرار گرفت. در سمت مقابل، النصر عربستان پس از الهلال عنوان نایب قهرمانی را در لیگ داخلی کسب کرد. این تیم خط حمله بسیار ویرانگری دارد و در ۵ بازی آخر خود، ۱۶ گل وارد دروازه حریفان کرده است.

منبع : yjc.ir

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

مرده ای که 20 ساعت پس از مرگش زنده شده است + فیلم
مرده ای که ۲۰ ساعت پس از مرگش زنده شده است + فیلم