آمار کرونا 24 شهریور دوشنبه + تعداد مبتلایان و جانباختگان - بامتن

آمار کرونا 24 شهریور دوشنبه + تعداد مبتلایان و جانباختگان
24 شهریور 1399

آمار کرونا 24 شهریور دوشنبه + تعداد مبتلایان و جانباختگان

آخرین آمار کرونا در ایران 24 شهریور 99

به گزارش خبرنگار حوزه بهداشت و درمان گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از دیروز تا امروز (دوشنبه، ۲۴ شهریور) و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، دو هزار و ۶۱۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۱۳۸۲ نفر از آن‌ها بستری شدند.

تعداد جانباختگان کرونا تا 24 شهریور ۹۹

او افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۰۴ هزار و ۶۴۸۹ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۵۶ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۲۳ هزار و ۳۱۳ نفر رسید.

تعداد بهبودیافتگان کرونا 24 شهریور ۹۹

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: خوشبختانه تا کنون ۳۴۸ هزار و ۱۳ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده و ۳ هزار و ۷۹۸ نفر از بیماران مبتلا به کووید ۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

او ادامه داد: تا کنون ۳ میلیون و ۵۸۶ هزار و ۸۴۸ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

کدام استان ها در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند؟

لاری گفت: بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

کدام استان ها در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند؟

او ادامه داد: همچنین استان‌های آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

منبع : yjc.ir

#:

اشتراکذاری : اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

مطالب مرتبط +آرشیو

پیشنهادی +آرشیو