بورس فردا سه شنبه ۲۵ شهریور ۹۹ چه میشود / آیا صعودی خواهد بود؟

امروز بورس چگونه گذشت و چه شد؟

پس از شروع حمایت‌ها از بازار بورس امروز شاخص کل ۱٫۸۳ درصد رشد داشت و حمایت‌ها امروز به نوعی همه‌ گیر بود و برخی از شرکت‌ های کوچک را نیز شامل شد، اما این روند برای تاثیر بلند مدت باید ادامه ‌دار باشد.

حتما بخوانید!

در پی معاملات امروز بازار سهام به نظر می‌رسد حمایت از بازار سهام تصمیمی جدی از سوی سران سه‌قوه است، امروز نیز حمایت‌ها از فقط از سهم‌ های شاخص‌ ساز نبود بلکه صف ‌های فروش برخی از شرکت‌های بزرگ نیز جمع شدند.

بورس فردا سه شنبه ۲۵ شهریور ۹۹ چه میشود؟

در همین رایطه ایمان رئیسی، کارشناس بازار سرمایه در گفتگو با تجارت ‌نیوز، بیان کرد: امیدوار بودیم روزهای اول این هفته بازار مثبت باشد که با حمایت‌ها این اتفاق افتاد، همچنین در رابطه با فردا با توجه به جلسه سران سه قوا به نظر می‌رسد تصمیم بازگشت بازار تصمیمی جدی است.

آیا بورس فردا مثبت خواهد شد؟

او در رابطه با روند بازار فردا گفت: با توجه به حمایت‌ها از بازار سهام و صف‌های خرید تشکیل شده به نظر می‌رسد بازار فردا مثبت باشد.اما تا زمانی که نمادهای متوقف شده مانند شستا، خودرو و پالایشی‌ها بازگشایی نشوند هنوز ترس ریزش بازار وجود دارد. پیش‌بینی بنده این است که شاخص کل بازار فردا به یک میلیون و ۶۳۰ هزار واحد خواهد رسید و باید بازار توانایی رسیدن به این میانگین متحرک برسد.

صندوق پالایشی یکم بخریم یا نخریم؟

همچنین او در رابطه با صندوق پالایشی یکم گفت: با توجه به حمایت از بازار و تخفیف برای این صندوق به نظر بنده این صندوق ارزندگی برای خرید دارد، همچنین نمادهای پالایشی نقدشوندگی خوبی دارند و شاید به اندازه دارا یکم سود نداشته باشد اما ضرر هم ندارد.

این کارشناس بازار سهام در رابطه با حمایت‌ها از بازار و تاثیرات آن بر روی انتخابات گفت: زمانی که حمایت مجلس از بازار سهام به میان آمد بازار تغییر چشم ‌گیری داشت و باید توجه داشته باشیم که جامعه بورسی ایران بسیار گسترده‌تر از قبل شده است و تاثیر به‌سزایی در انتخاب خواهد داشت.

منبع : تجارت نیوز

اشتراک‌گذاری

اشتراک تلگرام اشتراک واتس اپ اشتراک  لاین اشتراک لیکندین اشتراک توییتر اشتراک فیسبوک

مطالب مرتبط

آیا رونالدو به بازی بارسلونا میرسد + بازی در لیگ قهرمانان اروپا
آیا رونالدو به بازی بارسلونا میرسد + بازی در لیگ قهرمانان اروپا