آخرین آمار کرونا در ایران امروز یکشنبه ۲۳ شهریور ۹۹ + تعداد مبتلایان

آخرین آمار کرونا در ایران یکشنبه ۲۳ شهریور ۹۹

سیماسادات لاری، سخنگوی وزارت بهداشت درباره آخرین وضعیت ویروس کرونا در ایران، اظهار کرد: از دیروز تا امروز یکشنبه، ۲۳ شهریور و بر اساس معیار‌های قطعی تشخیصی، دو هزار و ۸۹ بیمار جدید مبتلا به کووید۱۹ در کشور شناسایی شد که ۹۵۶ نفر از آن‌ها بستری شدند.

تعداد جانباختگان کرونا در ایران تا ۲۳ شهریور ۹۹

او افزود: مجموع بیماران کووید۱۹ در کشور به ۴۰۲ هزار و ۲۹ نفر رسید. متاسفانه در طول ۲۴ ساعت گذشته، ۱۲۸ بیمار کووید۱۹ جان خود را از دست دادند و مجموع جانباختگان این بیماری به ۲۳ هزار و ۱۵۷ نفر رسید.

تعداد بهبودیافتگان کرونا در ایران تا ۲۳ شهریور ۹۹

سخنگوی وزارت بهداشت بیان کرد: خوشبختانه تا کنون ۳۴۶ هزار و ۲۴۲ نفر از بیماران، بهبود یافته و یا از بیمارستان‌ها ترخیص شده و ۳ هزار و ۷۹۱ نفر از بیماران مبتلا به کووید۱۹ در وضعیت شدید این بیماری تحت مراقبت قرار دارند.

او ادامه داد: تا کنون ۳ میلیون و ۵۵۹ هزار و ۵۶۵ آزمایش تشخیص کووید۱۹ در کشور انجام شده است.

کدام استان ها در وضعیت قرمز کرونا قرار دارند؟

لاری گفت: بر اساس آخرین اطلاعات کرونا در کشور، استان‌ های تهران، مازندران، گیلان، قم، اصفهان، خراسان رضوی، آذربایجان شرقی، کرمان، خراسان شمالی، سمنان، یزد، زنجان و قزوین در وضعیت قرمز قرار دارند.

کدام استان ها در وضعیت هشدار کرونا قرار دارند؟

او ادامه داد: همچنین استان‌های آذربایجان غربی، البرز، فارس، لرستان، هرمزگان، اردبیل، بوشهر، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد، خراسان جنوبی، مرکزی، ایلام، چهارمحال و بختیاری، گلستان و خوزستان در وضعیت هشدار قرار دارند.

منبع : yjc.ir

مطالب مرتبط

+ آرشیو مطالب