logo bamatn.com

سکته ناگهانی عروس 33 ساله در جشن عروسی

اتفاقی غیر منتظره در روز عروسی عروس و داماد جوان

روز عروسی برای بیشتر دختران و پسران به عنوان بهترین روز زندگی شان محسوب می‌شود. اما برای یک عروس و داماد جوان در فلسطین اشغالی چنین نبود. در حالی که عروس و داماد جوان به همراه مهمانان سرگرم جشن و شادی در بهترین روز زندگی شان بودند ناگهان اتفاقی غیرمنتظره همه چیز را بهم ریخت.

عروس ۳۳ ساله در جشن عروسی ناگهان دچار حمله قلبی شد

«سادوت نِگِو»، عروس ۳۳ ساله در جشن عروسی ناگهان دچار حمله قلبی شد و روی زمین افتاد. تعدادی از مهمانان که متخصص پزشکی بودند توانستند با انجام عملیات احیاء (CPR) عروس را تا رسیدن اورژانس زنده نگه دارند.

عروس جوان سپس با آمبولانس به نزدیکترین بیمارستان منتقل و بستری شد. این دختر جوان که گفته می‌شود خود نیز پزشک است و اکنون با مرگ دسته و پنجه نرم می‌کند در مرکز پزشکی سوروکا بستری است. این اتفاق روز یکشنبه و در منطقه «بیرشِبا» رخ داد.

مراسم عروسی در یک باغ بزرگ با ویلایی مجلل در حال برگزاری بود که ناگهان این اتفاق رخ داد.

معمولا عروسی‌ها در فلسطین اشغالی به شکلی سنتی و با حضور بیش از صد‌ها مهمان برگزار می‌شود. اخیرا به دلیل شیوع کرونا و طبق مقررات جدید عروس و داماد‌ها اجاز دعوت از بیش از ۲۰ مهمان در مراسم عروسی خود ندارند.

گفتنی است؛ تاکنون حدود ۱۱۳۰۰۰ تن در فلسطین اشغالی به کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد ۹۰۶ تن جان خود را از دست داده اند.

منبع : yjc.ir

اشتراک با دوستان: اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

مطالب مرتبط

+ آرشیو مطالب

0 نظر
بازخورد (Feedback) های اینلاین
مشاهده همه دیدگاه ها