ورود میمون و مار به اتاق عمل بیمارستان + فیلم - بامتن
ورود میمون و مار به اتاق عمل بیمارستان + فیلم
9 خرداد 1399

ورود میمون و مار به اتاق عمل بیمارستان + فیلم

مسئولان بیمارستانی در ترینیداد و توباگو خبر ورود مار به اتاق عمل بیمارستان را انکار و اعلام کردند تنها یک میمون وارد اتاق عمل شده است. در ویدئویی که به صورت گسترده در شبکه‌ های اجتماعی به اشتراک گذاشته شده بود میمونی را در یک بیمارستان دولتی در این کشور واقع در دریای کارائیب نشان می ‌دهد.

بیشتر بخوانید!

در حالی این ویدئو تهیه شده در صبح روز جمعه به ویدئویی داغ تبدیل شد که ادعا شده بود یک مار بزرگ نیز در این بیمارستان پیدا شده است. ادعایی که بعدا مقامات بیمارستان آن را رد کردند.

بنا به گزارش ترینیداد و توباگو گاردین قرار بود عمل‌های جراحی در این بیمارستان پس از ۳ ماه قرنطینه بخاطر شیوع کرونا دوباره از سر گرفته شود که با ورود این میمون به تاخیر افتاد.

ورود این حیوان به داخل اتاق عمل موجب تاخیر یک ساعته عمل جراحی یکی از بیماران شد. پس از انتشار این ویدئو و داغ شدن آن مسئولان بیمارستان پیداشدن مار در این بیمارستان را رد کردند.

بنا به گفته مسئولان بیمارستان تعدادی از پرسنل اتاق عمل در ساعت ۷ صبح روز جمعه یک میمون را در داخل اتاق عمل پیدا کردند. در ویدئوی منتشر شده این میمون در حالی که پس از فرار از اتاق عمل وارد یکی دیگر از بخش‌های بیمارستان شده دیده می‌شود.

بنا به گزارش Newsday مقامات بیمارستان پس از تماس با مسئولان یک باغ وحش محلی با نام «امپارر، ولی» از آن‌ها برای انتقال میمون درخواست کمک کردند. این حیوان توسط پرسنل باغ وحش به باغ وحش محلی منتقل شد.

ورود میمون به اتاق عمل بیمارستان در ویدیو زیر

منبع : yjc.ir

#:

اشتراکذاری : اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

مطالب مرتبط +آرشیو

پیشنهادی +آرشیو