چگونه وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟ - بامتن
چگونه وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟
1 خرداد 1399

چگونه وضعیت آنلاین بودن در اینستاگرام را مخفی کنیم؟

اینستاگرام یکی از معروف ‌ترین شبکه ‌های اجتماعی دنیا است که کاربران بسیاری را به خود جذب کرده است.

اینستاگرام با ارائه بروزرسانی‌ های مختلف توانسته است جای خود را بین محبوب ‌ترین و پرکاربرد ترین نرم‌افزار‌های دنیا حفظ کند. امروز می‌ خواهیم روشی را آموزش دهیم که به وسیله آن دیگر وضعیت آنلاین بودن حساب کاربری شما برای کسی نمایش داده نشود.

بیشتر بخوانید !

دلیل این که ما این گزارش را برای شما آماده کرده‌ایم این است که بسیاری از کاربران اینستاگرام، علاقه ‌ای به اشتراک گذاری وضعیت آنلاین خود با افراد دیگر ندارند و به همین دلیل دوست دارند آن را مخفی کنند، اما روش آن را بلد نیستند.

در ادامه همین مقاله نحوه مخفی کردن وضعیت آنلاین در اینستاگرام را به شما آموزش می‌دهیم.

مخفی کردن آنلاین بودن در اینستاگرام

برای مخفی کردن وضعیت آنلاین خود در اینستاگرام نیازی نیست کار زیادی انجام دهید، تنها کافیست داخل نرم‌ افزار این شبکه اجتماعی در تلفن همراه خود شوید، پس از آن مراحلی که در ادامه گفته می‌شود را انجام دهید.

با این روش وضعیت آنلاین خود را مخفی کنید

از بالا سمت راست پروفایل خود در اینستاگرام، گزینه سه‌نقطه یا سه خط را انتخاب کنید. پس از این قسمت وارد صفحه جدیدی می‌شوید که باید از پایین آن گزینه تنظیمات اینستاگرام را انتخاب کرده و وارد آن شوید. اگر زبان شما انگلیسی باشد با معادل انگلیسی آن یعنی Settings به شما نمایش داده می‌شود.

با این روش وضعیت آنلاین خود را مخفی کنید

پس از ورود به این قسمت، به دنبال گزینه وضعیت فعالیت یا معادل انگلیسی آن Activity Status بگردید. پس از پیدا کردن آن، می‌توانید این بخش را غیرفعال (خاموش) کنید.

با این روش وضعیت آنلاین خود را مخفی کنید

پس از این که این بخش غیرفعال شد، شما می‌توانید بدون آن که وضعیت آنلاین بودنتان برای کسی نمایش داده شود، در محیط اینستاگرام حضور داشته باشید.

بدین ترتیب نه وضعیت فعال بودن کسی برای شما نمایش داده می‌شود نه کاربری می‌توانید وضعیت فعالیت شما را مشاهده کند.

منبع : yjc.ir

#:

اشتراکذاری : اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

مطالب مرتبط +آرشیو

پیشنهادی +آرشیو