آزادسازی سهام عدالت - زمان معامله سهام عدالت مشخص شد - بامتن
آزادسازی سهام عدالت – زمان معامله سهام عدالت مشخص شد
23 اردیبهشت 1399

آزادسازی سهام عدالت – زمان معامله سهام عدالت مشخص شد

حدودا در تاریخ ۸ خرداد ماه امسال بعد از مشخص شدن تعداد واقعی سهامدارانی که روش مستقیم و غیر مستقیم را انتخاب کرده‌اند، در اطلاعیه‌ ای تاریخ مراجعه افراد به سامانه‌ها برای فروش سهام عدالت اعلام خواهد شد.

زمان خرید و فروش سهام عدالت

  • بعد از تاریخ ۸ خرداد ماه امسال زمان قطعی که خیلی طولانی هم نخواهد بود (شاید حدود ۱۰ روز) امکان خرید و فروش سهام عدالت ایجاد خواهد شد.

  • با گذشت حدود ۱۰ سال از اختصاص سهام عدالت حدود دو و نیم میلیون نفر از دارندگان این سهام فوت کرده‌اند که بر اساس اعلام قبلی قرار است دارایی آنان به وراث ‌شان منتقل شود.

  • ۳۶ میلیون نفر کد بورسی را دریافت کرده‌اند و از این تعداد یک و نیم میلیون نفر احراز هویت شده‌اند و بر اساس تصمیم کمیسیون فرعی شورای عالی بورس، افراد باقی‌مانده اگر در نظام بانکی احراز هویت شده باشند برای دریافت کد بورسی فعال نیاز به احراز هویت در پیشخوان ها نخواهند داشت.

  • این افراد باید شماره شبای خود را به سامانه سازمان خصوصی سازی به نشانی samanese.ir وارد کنند تا از احراز هویت برای دریافت کد بورسی فعال معاف شوند.

  • به گفته سخنگوی طرح آزادسازی سهام عدالت برای دریافت و ارسال اطلاعات به شماره تلفن همراه درست و متعلق به سهامداران نیاز است که این شماره را سهامداران باید به این سامانه ارائه دهند.

منبع : yjc.ir

#:

اشتراکذاری : اشتراک تلگرام تلگرام اشتراک واتس اپ واتساپ

مطالب مرتبط +آرشیو

پیشنهادی +آرشیو